Stránka je rekonštrukcii !


Úvod »» KALASHNIKOV VODKA Original 0,7 l


        

KALASHNIKOV VODKA Original 0,7 l

img

 

Číslo produktu: VOD0045
Výrobca: Glazov SVZ
EAN kod: 4607032193388

Vodka vytvorená na počesť konštruktéra Kalašnikova má výborné chuťové kvality.

Všetky prvky designu obalu sú čisté, krásne, elegantné a dokonalé.

Pri výrobe tejto unikátnej vodky sa používa nielen najlepšia surovina, prísady a zariadenia, ale aj najmodernejšie technologické vymoženosti. "Vynaložili sme veľké úsilie na to, aby sme uspokojili požiadavky našich spotrebiteľov a dosiahli s touto sériou produkcie úroveň spotrebiteľov XXI. storočia.


Vodka Kalashnikov *** "Kalašnikov. *** "

Zloženie: špeciálne upravená pitná voda, etylový rektifikovaný lieh "Lux", rafinovaný cukor, agent udržujúci vlhkosť – destilovaný glycerín, kuchynská jedlá soľ s obsahom jódu, chuťová aromatická látka - vanilín.

Obsah alkoholu: 40%

Objem: 0,7 l

Charakteristika produktu:

•Kvas -Kvalitná pšenica

•Špeciálne upravená voda

•6x Destilovaná samospádom

•3x Filtrovaná cez brezové uhlie so striebornými niťami

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.

 

Opíšte text z obrázku: *
captcha Nový obrázok

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.

NDFjYTl