Stránka je rekonštrukcii !


Úvod »Vodka» Beluga Gold Line 40% 0,7l darčekové balenie


        

Beluga Gold Line 40% 0,7l darčekové balenie

img

 

Číslo produktu: VOD0042
EAN kod: 4603928004158

Beluga Gold Line, taktiež označovaná ako “chef-d’oeuvre” (majstrovské dielo) výroby vodky..

– na jej výrobu sa vynakladá mnoho času a námahy, keďže technologický proces tvorby tohto produktu vyžaduje veľké množstvo ručnej práce, ktorá zabezpečuje mimoriadne starostlivé spracovanie každého jej elementu.


Receptúra tohto nápoja je jedinečná a zložitá. Technologický proces výroby Beluga Gold Line trvá mesiace. Základom je sladový lieh a priezračná voda pod tlakom, pochádzajúca zo sibírskych prameňov. Charakteristickou črtou produkcie sladového liehu je využitie osvedčených sladových enzýmov, ktoré výrazne napomáhajú zlepšovať chuť Beluga Gold Line. Je to práve slad, ktorý tejto vodke dodáva plnšiu, “neriedenú” chuť.

Beluga Gold Line nie je vyrábaná masovo, jej kvantita je limitovaná. Jedná sa o exkluzívny produkt. Množstvo dennej produkcie je stanovené na 900 kusov. Merané štandardami modernej produkcie alkoholu sa jedná o extrémne nízku kvantitu a zároveň najvyššiu a stabilnú kvalitu, ktorá stojí za úsilie vkladané do jej výroby. Každá fľaša obdrží individuálne číslo, ktoré dokladá prísnu kontrolu kvality výroby.

Fľaša Beluga Gold Line si zasluhuje osobitný popis. Je strohého a vyberaného tvaru s plným dnom. Je vyrobená z optického krištáľovo čistého francúzskeho skla. Kovový nápis a exkluzívny 3D symbol beluhy je pripájaný ku každej fľaši ručne. Výrobok je uzavretý talianskou zátkou “Camus”, ktorá je následne spolu s hrdlom fľaše pokrytá sieťovinou. V poslednom kroku je zátka zapečatená pečatným voskom a pečaťou. Tento prvok umožňuje zachovať skutočnú kvalitu a chuť tohto produktu. Každá fľaša je dodávaná so špeciálnym kladivkom s kefkou na odstránenie pečatného vosku.

MWY0N